MT-2


Opis

m2

Nasz gramofon MT-2 to efekt doświadczeń i wniosków z rozwoju modelu flagowego Mr. Black / MT-1. Posiada najcenniejsze cechy poprzednika lecz jest znacznie prostszy i został zoptymalizowany w każdym szczególe. Z modelem MT-1 dzieli takie samo łożysko, wielowarstwową akrylową podstawę / układ sandwich, oraz nasz unikalny system poziomowania. Również silnik napędu jest tego samego typu (wyprodukowany w UE, precyzyjny, typu AC na 230V), jednak tym razem został zamontowany w ciężkiej obudowie w celu wytłumienia wibracji oraz stoi bezpośrednio na stole / podłożu. Wszystkie te cechy zapewniają poziom wibracji bliski do tego co osiągnęliśmy w modelu MT-1, bez zastosowania skomplikowanego i kosztownego systemu zawieszenia sprężynowego z tłumieniem olejowym.
Nasz nowy gramofon jest też bardziej funkcjonalny dzięki łatwo regulowanej podstawie zamocowania ramienia (arm board) i może być wyposażony w wiele popularnych ramion o efektywnej długości od 9 do 12 cali. Talerz jest z czystego akrylu, waży 3,5kg co pozwala uzyskać dobry poziom stabilności obrotów.
Dla wymagającego użytkownika, MT-2 może zostać doposażony w nasz zaawansowany kontroler PSC (Precision Speed Controller), wykorzystujący unikalny inteligentny docisk InteliClamp® z modułem elektronicznym do pomiaru rzeczywistej prędkości obrotowej talerza.
Gramofon Muarah MT-2 jest dostępny w zestawie z 9 – calowym ramieniem Jelco (SA-750D/DB) lub 12 – calowym (SA-750L/LB). Występu także w wersji bez ramienia – jako „deck”.

warm-up

Parametry

Masa talerza 3.5 kg
Masa całego gramofonu 11 kg
Szerokość 47,5 cm (with 9′ tonearm)
Głębokość 40 cm
Wysokość (bez docisku i ramienia) 17 cm
Wysokość talerza 4 cm
Prędkość obrotowa 33 1/3 RPM / 45 RPM, zmiana ręczna
Napęd silnik synchroniczny, napęd paskowy
Zasilanie 230V, 50HzGaleria